• Transparentność

Transparentność

W Annify.pl stawiamy na transparentność, dlatego możesz być pewna, że otrzymasz produkt jakości premium. Jeżeli zwracasz uwagę na materiały, z których uszyte są Twoje ubrania, na pewno się nie rozczarujesz. Przykładamy bardzo dużo uwagi do wyboru tkanin i stawiamy tylko na te, które są pochodzenia naturalnego. Dokładnie opisujemy skład każdego produktu, zgodnie z wymogami polskiego i unijnego prawa. Nie stosujemy tanich chwytów mających na celu wprowadzenie w błąd klienta, który myśląc, że kupuje np. flausz wełniany otrzymuje jego sztuczną, tanią poliestrową lub akrylową imitację.

Stawiamy także na uczciwość kształtowania cen dlatego prezentujemy jakie elementy oraz w jakim stosunku składają się na ceny naszych produktów. Uważamy, że każdy powinien wiedzieć za co płaci oraz jaki jest stosunek jakości do ceny.

 

Materiały +  dodatki +  szycie
Podatki
Koszty stałe + marża
42%
26%
32%

Materiały + dodatki + szycie (42%)
Główną część kosztu naszych produktów stanowią materiały. Wybieramy tylko te naturalne oraz wysokiej jakości. Nie używamy tanich syntetycznych materiałów takich jak poliester, nylon, poliamid oraz akryl. Do tego dochodzą wszystkie niezbędne dodatki takie jak nici, zapięcie magnetyczne, opakowania, torby bawełniane, etykiety itp. Na koniec jeszcze koszt związany z usługą szycia.

Podatki  (26%)
“Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki.” Jesteśmy legalnie działającą firmą i od każdej sprzedaży odprowadzamy podatek PIT oraz VAT.

Koszty stałe + marża (32%)

Koszt prowadzenia działalności gospodarczej, opłat ZUS, utrzymania sklepu internetowego, materiałów reklamowych oraz sesji zdjęciowych. Do tego wynagrodzenia, środki na rozwój oraz nasza marża.