• Nasza Marka

Marka Annify.pl - polska marka odzieżowa 100% handmade

Polska marka - Nazywam się Ania Nowacka, stworzenie własnej marki odzieżowej było od dawna moim marzeniem, które dzięki własnym staraniom oraz wsparciu moich najbliższych nareszcie się zrealizowało. 

Od dłuższego czasu robiąc zakupy staram się wspierać polskich producentów. Kieruję się przy tym zarówno patriotyzmem ekonomicznym oraz względami jakościowymi, które najczęściej przewyższają produkty importowane oraz oferowane w sieciówkach.

Annify stawia na lokalną produkcje. Nasze produkty szyjemy na Dolnym Śląsku a większość potrzebnych nam rzeczy zamawiamy u polskich producentów, hurtowników lub importerów.


Naturalne materiały - Przyjemne w dotyku, przewiewne, gwarantujące wysoki komfort noszenia oraz brak ryzyka uczuleń i podrażnień. Swoje wyroby adresujemy do osób, które szukają najwyższej jakości produktów. 

Używamy materiałów wyselekcjonowanych pod względem składu, jakości oraz etyki produkcji. Goszczą u nas tkaniny zarówno polskie jak i te zagraniczne, głównie z Włoch i Hiszpanii. Głównym składnikiem naszych wyrobów są wełny, w tym szlachetne wełny jagnięce, bawełna, len oraz wiskoza. U nas nie znajdziesz produktów wykonany z poliestru czy poliamidu.


Odpowiedzialna moda - Tworząc produkty czujemy się odpowiedzialni za środowisko jak również za wszystkie osoby zaangażowane w proces produkcji. Wybieramy producentów oraz szwalnie, które gwarantują wysoką etykę pracy oraz pozyskiwania materiałów. 

Nasze produkty pakujemy w ekologiczne, biodegradowalne pudełka. Zamiast używać papieru do pakowania, używamy bawełnianych toreb, które potem można wykorzystywać do codziennych zakupów. Nie marnujemy papieru także, wszystkie formularze zamieszczamy w wersji elektronicznej. Czujemy się również odpowiedzialni za satysfakcję naszych klientów, więc możesz liczyć, że zawsze otrzymasz od nas produkt wysokiej jakości.