• Reklamacje i Zwroty

Reklamacje i zwroty

Jeżeli z jakiegokolwiek powodu nasz produkt nie spełnia Twoich oczekiwań masz prawo do dokonania zwrotu w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Wystarczy, że w tym terminie poinformujesz nas o chęci dokonania zwrotu a następnie wypełnisz formularz zwrotu i odeślesz go razem z produktem na podany niżej adres. Pamiętaj o tym, że produkt musi być w stanie nienaruszonym, nie może nosić śladów użytkowania oraz musi być odesłany w oryginalnym opakowaniu. Dołącz proszę paragon. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami

W przypadku reklamacji wypełnij formularz reklamacji i odeślij przedmiot na podany niżej adres. Dołącz proszę potwierdzenie zakupu w postaci potwierdzenia dokonania płatności za przedmiot (potwierdzenie przelewu).

Nasz sklep nie prowadzi wymiany towaru więc jeżeli chcesz wymienić kupiony od nas produkt, należy go zwrócić i dokonać ponownego zakupu.

Reklamacje i zwroty prosimy kierować na adres:

Annify.pl

ul. Belgijska 10
54-404 Wrocław

(Paczkomat nr WRO10H)

 

W razie pytań skorzystaj z zakładki Kontakt.